مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از بهره برداری از دو خودروی آتش نشانی برای شهرکهای ارومیه و میاندوآب خبر داد.

صبح امروز طی مراسمی با حضور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه و مدیران واحدهای تولیدی شهرکها صنعتی از دو دستگاه خودروی آتش نشانی بهره برداری شد.

صابر پرنیان در این مراسم گفت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته فیمابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با گروه خودرو سازی بهمن ۱۰ دستگاه خودروی آتش نشانی توسط این سازمان خریداری شد که از این بین شرکت شهرکهای صنعتی نسبت به خرید دو دستگاه از این خودرها را کرد

وی با بیان اینکه برای نخستین بار است که دو خودروی آتش نشانی برای شهرکهای صنعتی شمالغرب کشور خریداری شده است ، افزود: برای خرید این دو خودرو رقمی بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه شده است.

پرنیان با اشاره به اینکه ساختمان آتش نشانی در سالهای پیش در شهرکهای صنعتی شماره ۲ ارومیه و میاندوآب ساخت و تکمیل شده بود ، اظهار داشت: نگهداری و بهره برداری از این خودروهای آتش نشانی بر عهده شرکت خدماتی قرار گرفت.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی افزود: در جهت ایمن سازی بیشتر و جلوگیری از خسارات جانی و مالی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی در نظر داریم در سالجاری نیز نسبت به خرید و تجهیز سه دستگاه خودروی آتش نشانی دیگر اقدام نماییم.

پرنیان در ادامه خاطر نشان کرد: با اقدامات صورت گرفته و تلاش همکاران، رتبه این شرکت در امر شهرک سازی با رشد بیش از ۳۰۰ درصدی از ۲۶ کشوری به ۹ ارتقاء یافته است که نمو آن را می توان در شهرک صنعتی شماره ۲ ارومیه مشاهده کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم ضمن تقدیر از توجه شرکت به امر ایمنی واحدهای صنعتی خواهان همکاری و تعامل سازمان آتش نشانی جهت راه اندازی و بکارگیری از این خودروها را کرد.

قاضی پور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مدیریت جهادی و توجه ایشان به این امر، گفت: نباید کار امروز را به فردا سپرد و باید با جدیت بیشتر هرآنچه در توانداریم در جهت حمایت از تولید و صنعتگر انجام دهیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رمز موفقیت، افزایش کیفیت محصولات تولیدی است افزود: باید واحدهای تولیدی اقدامات لازم جهت ورود محصولات تولیدی به بازارهای داخلی و خارجی را انجام دهند.

وی ادامه داد: همکاری بیشتر دانشگاه و صنعت و ارتباط تنگاتنگ فیمابین این دو ارگان و استفاده از نیروهای متخصص و تحصیل کرده باعث پیشرفت و بهبود وضعیت صنعت خواهد شد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.